Новини

Вітаємо з Днем народження голову Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького!

Шановний Максиме Зіновійовичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження від колективу Золочівської районної державної адміністрації та усієї громади Золочівського району!

14:40 19.02.2022

В Золочеві відбулась перша конференція Громадської спілки «Асоціація футболу Золочівського району»

На конференцію прибули делегати з усіх кутків Золочівського району та запрошені представники Львівської асоціації футболу. В участі роботи конференції взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, його заступник Богдан Гринишин та начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тарас Дума.

16:53 18.02.2022

У Золочеві вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні! Героїв, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян, європейське майбутнє України. Саме цього дня, 8 років тому, на Майдані загинуло найбільше активістів Революції Гідності.

14:56 18.02.2022

Для працівників Львівської обласної та районних держадміністрацій провели навчання з електронного декларування

Навчальний семінар «Організація роботи з електронного декларування у державному органі у 2022 році» проходив під головуванням керівника апарату Львівської ОДА Ірини Шурпяк.

20:31 17.02.2022

На сесії Буської міської ради прийняли програму підтримки територіальної оборони та звернення до мешканців громади

Сьогодні заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин, який водночас є депутатом Буської міської ради взяв активну участь у роботі сесії ради. Зокрема ним було запропоновано включити в порядок денний звернення до мешканців Буської громади, щодо підтримки зусиль Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, наших захисників - Збройних Сил України з врегулювання суспільно-політичної та безпекової ситуації в країні та заклику до всебічної допомоги формуванням територіальної оборони.

15:49 17.02.2022

Відбулося засідання Класифікаційного комітету Золочівської райдержадміністрації

Сьогодні, 17 лютого 2022 року, відбулося перше - організаційне засідання Класифікаційного комітету Золочівської райдержадміністрації на якому узгоджено та затверджено розклад роботи комітету.

14:30 17.02.2022