Інформація для населення. Захисні споруди на Львівщині: скільки їх та де шукати

До уваги жителів Львівської області. У воєнний час просимо усіх слухати оповіщення цивільного захисту та негайно йти в укриття після сигналу сирени. На Львівщині функціонує фонд захисних споруд у кількості 927 одиниць.

12:42 26.02.2022

Зверніть увагу: другий сигнал сирени в області дозволяє вийти з укриттів

У Львівській області та місті Львів періодично лунають сирени, які повідомляють про повітряну тривогу. Населення інформують через офіційний телеграм-канал департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації.

08:36 26.02.2022

На Золочівщині активно працюють гуманітарні штаби

З усіх куточків району усі небайдужі, волонтери та підприємці привозять речі першої необхідності, медикаменти, харчі, щоб допомогти військовим та вимушено переміщеним землякам у цей складний період.

16:16 25.02.2022

На Львівщині зросла кількість охочих вступити в сили територіальної оборони (фото)

Учора, 24 лютого, російські війська пішли наступом на територію України. Підрозділи Сил територіальної оборони по всій країні активізувалися. Кількість охочих захищати свій край стрімко зросла. Відповідно до цього, в країні спростили процедуру приєднання до ТрО.

12:59 25.02.2022