На Золочівщині триває ІІ етап всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 14.03.2024 18:48

Сьогодні в Золочівській громаді в 3-х групах відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».  10 команд закладів освіти позмагалися за першість.

За підсумками волейбольних поєдинків у фіналі зустрінуться Золочівський ліцей, Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Вороняцький ЗЗСО І-ІІІ ст., Зозулівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців та бажаємо наснаги у підкоренні нових вершин на подальшому шляху до перемоги!

Дякуємо організаторам та тренерам, які доклали чимало зусиль до проведення змагань. Дякуємо нашим оборонцям за захист!

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «Разом переможемо». Детальніше про те, як проходять змагання на Львівщині за покликанням: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555697862720

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_lvivregion