Новини

Чоловікам, які прибули на Львівщину з інших областей, необхідно стати на військовий облік

Згідно з розпорядженням начальника Львівської обласної військової адміністрації №2/22 від 27.02.2022 року, громадянам України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину, в період воєнного стану, у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, не пізніше 24 годин після прибуття, необхідно з’явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у Львівській області для взяття на військовий облік.

13:54 02.03.2022

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Міністерство цифрової трансформації України запрошують кожного приєднуватись до Інтернет Військ України

Така ініціатива допоможе охочим синхронно розповсюджувати правдиву інформацію серед росіян, збирати голоси за петиції для європейців та боронити Україну в будь-який інший інформаційний спосіб!

08:22 02.03.2022

Як діяти населенню при виникненні хімічної небезпеки: що потрібно знати, пам’ятати та вміти

Хімічні небезпеки обумовлені наявністю на конкретній території певних виробництв, що використовують токсичні речовини у технологічних процесах; трубопроводів, ємностей, сховищ. А також перевезенням хімічно небезпечних речовин (ХНР).

20:15 01.03.2022

Як діяти населенню при виникненні радіаційної чи ядерної аварії: що потрібно знати, пам’ятати та вміти

Радіаційна аварія - це порушення правил безпечної експлуатації ядерно-енергетичної установки, обладнання або пристрою, при якому відбувся вихід радіоактивних продуктів або іонізуючого випромінювання за межі їх безпечної експлуатації, що призводить до опромінення населення та забруднення навколишнього середовища.

20:12 01.03.2022