Виставка врятованих великодніх писанок у Львові

Сьогодні у Львові відкрили виставку великодніх писанок, які розфарбовували автори з цілої України. З 2016 року ці писанки експонували на Софіївській площі в Києві та в Добропарку. На Львівщину їх вперше привезли у 2017 році.

20:54 01.05.2022

Голлівудська акторка та пані посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі відвідала Львівщину

На Львівщину завітала голлівудська акторка та посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі. В одному з медзакладів області вона провідала дітей, які постраждали від ракетного удару російських військових по вокзалі у Краматорську.

21:03 30.04.2022

Важлива інформація для підприємців щодо перевезення відходів Зеленого переліку через державний кордон

У зв’язку з воєнним станом в державі та повномасштабним вторгненням росії наразі ускладнене проведення лабораторних досліджень відходів з метою їх перевезення за Зеленим переліком.

16:05 29.04.2022

На Львівщину прибули 30 джипів та пікапів, які поїдуть до українських захисників на передовій

Сьогодні Львівщина отримала 30 позашляховиків, джипів та пікапів, які поїдуть до українських захисників на передовій. Автомобілі отримають кілька окремих бригад, які воюють за незалежність України.

18:58 28.04.2022

До відома внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій та інших міст України

Управління соціального захисту населення Золочівської  районної військової адміністрації  повідомляє  про реалізацію проекту #NOVOhelp від благодійного фонду «Центр медичних інновацій» (Медичний центр NOVO) в рамках міжнародної благодійної програми #CharityHelpUA ініціатором та координатором якої є всеукраїнська благодійна організація “Асоціація благодійників України», одним з напрямів якої є надання медичної діагностичної та консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій та інших міст України.

16:58 28.04.2022

28 квітня -  Всесвітній день охорони праці

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

Це свято започаткувала Міжнародна організація праці, яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.

16:57 28.04.2022

Дотація за утримання корів

Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки (із змінами на період воєнного стану) передбачено фінансову підтримку у вигляді дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності та триває прийом документів на участь у Програмі.

16:45 28.04.2022

Що робити, якшо ваша близька людина не виходить на зв‘язок? Роз'яснення Мінреінтеграції

Близька людина, яка знаходилася в зоні бойових дій або на тимчасово окупованій території, понад три дні  не виходить на зв'язок - що робити? Роз'яснення підготували у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

16:08 27.04.2022