Новини

Медична галузь Золочівщини отримала автомобіль швидкої допомоги та партію необхідних медикаментів

Це стало можливим завдяки співпраці та допомозі керівництва спільного голландсько - українського підриємства Koudijs Ukraine, яке розташоване та працює на теренах Золочівського району.

14:33 16.05.2022

Олена Зеленська - у Міжнародний день сім'ї: "Сім'я перемагає все. Адже сім'я - це надія".

Скільки нас, українців? Зараз назву цифру, яку мало хто знає. Якщо рахувати в сім’ях, то нас – 15 мільйонів родин. 15 мільйонів чиїхось затишних маленьких всесвітів, малих батьківщин, сімейних альбомів, особливих дат. 15 мільйонів унікальних, неповторних історій любові й життя.

14:14 15.05.2022

15 травня - день пам‘яті жертв політичних репресій

Щорічно у третю неділю травня ми згадуємо усіх українців, інтелігенцію, проти яких розгорнули справжній терор та переслідування за проукраїнську позицію, патріотизм та боротьбу за вільну незалежну Україну.

12:50 15.05.2022

Рада церков і релігійних організацій Львівщини закликала вірян бути єдиними, забезпечувати надійний тил та не піддаватися впливу фейків і маніпуляцій у ЗМІ

Рішення про необхідність такого Звернення було прийняте на зустрічі представників Львівської ради церков та релігійних організацій з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким, на якій учасники обговорили узгодження спільних дій та співпраці щодо підтримки та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

20:03 13.05.2022

У Золочівському районі зареєстрували понад 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб

На території Золочівського району зареєстрували 10175 осіб із зони бойових дій та надали їм статус внутрішньо переміщених осіб. Як повідомили в управлінні соціального захисту Золочівської райдержадміністрації, станом на першу декаду травня, допомогу на проживання призначили 5280 сім’ям та виплатили у суму 37,9 млн грн.

17:58 13.05.2022

Подовжили терміни подачі заявок на грантову програму «Підтримка органічного сектору в Україні»

Органічні виробники мають змогу отримати підтримку в розмірі до 70 тис. грн в межах грантової Програми «Підтримка органічного сектору в Україні»,  ініційована об’єднанням «Органічна Ініціатива». Термін подачі – до 20 травня.

19:40 12.05.2022

ВАЖЛИВО: на Львівщині стартує опитування щодо впливу війни на психологічний стан дітей

Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України (НАМН) спільно з департаментом освіти і науки Львівської ОВА запустили онлайн-опитування дітей шкільного віку та їхніх батьків про те, як війна в країні впливає на психологічний та психоемоційний стан дітей.

19:39 12.05.2022