Нелегальна праця – загроза для суспільства!

На превеликий жаль, на сьогоднішній день існує проблема виплати заробітної плати "в конвертах", але слід пам’ятати, що пенсії "в конвертах" не існує. Для працівника, який отримує таку заробітну плату, це є лише забезпечення його потреб сьогодення, але в такий спосіб він втрачає можливість свого соціально забезпеченого майбутнього.

16:47 30.05.2022

На Львівщині розпочнуться «Спортивні канікули» за участі іменитих спортсменів - чемпіонів України, Європи та світу

Для дітей у Львівській області впродовж літа представники Львівської ОВА проведуть активне та спортивне дозвілля. Планують організувати 45 безкоштовних заходів – тренувань, змагань та семінарів.

16:44 30.05.2022

На Золочівщині триває благодійний чемпіонат з футболу на підтримку ЗСУ

Після проведення благодійного турніру на підтримки ЗСУ футбольною громадськістю району було вирішено розпочати благодійний чемпіонат та розширити коло команд учасників. Прийняти участь зголосились 30 аматорських футбольних колективів із Золочівського та інших районів . Метою змагань є підтримка військових, а саме збір коштів для закупівлі військової амуніції та інших необхідних речей для наших захисників.

16:01 30.05.2022

Аграрії Золочівщини завершують комплекс весняно-польових робіт та розпочинають підготовку до жнив

Для аграрного сектору району цьогорічна весняна посівна кампанія супроводжується рядом непростих викликів та проблем. Не зважаючи на усі складні умови воєнного стану, насамперед непросту ситуацію з паливно-мастильними матеріалами, агроформування Золочівського району все ж таки зуміли практично завершити сівбу ярих та технічних культур.

16:56 27.05.2022

На Львівщині завершують будівництво модульного будинку для жінок та дітей з числа ВПО

В Яворівському районі Львівської області завершують будівництво модульного будинку для внутрішньо переміщених осіб. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

20:04 26.05.2022

Із сумом повідомляємо, що на 66-му році життя помер поет-пісняр Теодор Кукуруза

У творчому доробку поета, композитора та виконавця Теодора Кукурузи – 380 пісень, написано і видано 5 збірок творів та 22 музичні альбоми. А його пісня “День народження у тебе” є відомою не лише в Україні, а й далеко за її межами.

15:23 26.05.2022

Цікаве позашкілля Львівщини: повний перелік гуртків та занять для дозвілля дітей на канікулах

Заклади позашкільної освіти Львівської області продовжують навчальний процес для учнів Львівщини та учні з числа переміщених осіб. Це різні заняття для дітей і бібліотеки та дитячі клуби області.

15:58 25.05.2022