Верховна рада України в цілому схвалила законопроєкт «Про управління відходами»
Сьогодні 282 народних депутати проголосували «За» прийняття в цілому законопроекту №2207-1-д «Про управління відходами».22:45 20.06.2022
Верховна рада України в цілому схвалила законопроєкт «Про управління відходами»
Сьогодні 282 народних депутати проголосували «За» прийняття в цілому законопроекту №2207-1-д «Про управління відходами».22:45 20.06.2022
22:26 20.06.2022
Сьогодні відзначаємо День фермера
Фермерство – це особливий стиль і сенс життя, який потребує величезної самовіддачі, терпіння, відповідальності та колосальної працьовитості.13:16 19.06.2022
Привітання начальника Золочівської РВА Василя Маркевича з Днем медичного працівника!
Дорогі лікарі та працівники галузі охорони здоров’я!10:05 19.06.2022
Громади Львівщини можуть запросити до себе Робочу групу з медико-психосоціальної допомоги: деталі
Для того, щоб громади Львівської області ефективно вирішували проблеми, які з‘явилися з початком повномасштабної війни, Львівська обласна військова адміністрація скеровує у райони області Робочу групу з медико-психосоціальної допомоги, яку очолює радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун.16:58 18.06.2022
Фермер із Золочівщини отримав нагороду з нагоди професійного свята – Дня фермера
Львівська ОВА нагородила кращих працівників аграрного сектору Львівщини. Подякою обласної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фермерства області та з нагоди професійного свята нагороджено представника Золочівщини – директора фермерського господарства «УСПІХ АГРО» Миколу Бровка.16:33 17.06.2022
Де на Львівщині можна пройти безкоштовні курси української мови для вимушених переселенців
Більшість внутрішньо переміщених осіб у побуті спілкується виключно російською. Аби жителі України послуговувалися державною мовою у побуті і не вдавалися до мови агресора, у Львівській області організували чимало мовних курсів для ВПО – як онлайн, так і офлайн. Нижче подаємо їхній перелік та контакти.15:51 17.06.2022
11:56 17.06.2022
На Золочівщину прибула чергова партія допомоги для ВПО
За сприянням міжнародної неурядової організації «Save the Children» та ГО "Донецька обласна організація «Союз осіб з інвалідністю України" в особі голови Надії Поламарчук надано гуманітарну допомогу в рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення основних потреб та потреб захисту постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні».21:44 16.06.2022
З обласного бюджету виділили кошти для компенсації закладам, що прихистили переселенців
Війна продовжує відбирати в людей життя, здоров’я, рідні домівки. Держава та місцеві органи влади докладають усіх зусиль, щоб полегшити життя тим, хто наразі найбільш цього потребує.17:29 16.06.2022