Новини

В Золочеві організували майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб

Для дітей, які прибули в місто та громаду із регіонів активних бойових дій, постійно проводяться майстер - класи з різних напрямків та тематик: малювання, вишивання, випікання пасок, виготовлення великодніх віночків та відкриток,танців тощо.

22:26 20.06.2022

Сьогодні відзначаємо День фермера

Фермерство – це особливий стиль і сенс життя, який потребує величезної самовіддачі, терпіння, відповідальності та колосальної працьовитості.

13:16 19.06.2022

Громади Львівщини можуть запросити до себе Робочу групу з медико-психосоціальної допомоги: деталі

Для того, щоб громади Львівської області ефективно вирішували проблеми, які з‘явилися з початком повномасштабної війни, Львівська обласна військова адміністрація скеровує у райони області Робочу групу з медико-психосоціальної допомоги, яку очолює радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун.

16:58 18.06.2022

Фермер із Золочівщини  отримав  нагороду з нагоди професійного свята – Дня фермера

Фермер із Золочівщини отримав нагороду з нагоди професійного свята – Дня фермера

Львівська ОВА нагородила кращих працівників аграрного сектору Львівщини. Подякою обласної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фермерства області та з нагоди професійного свята нагороджено представника Золочівщини – директора фермерського господарства «УСПІХ АГРО» Миколу Бровка.

16:33 17.06.2022

Де на Львівщині можна пройти безкоштовні курси української мови для вимушених переселенців

Більшість внутрішньо переміщених осіб у побуті спілкується виключно російською. Аби жителі України послуговувалися державною мовою у побуті і не вдавалися до мови агресора, у Львівській області організували чимало мовних курсів для ВПО – як онлайн, так і офлайн. Нижче подаємо їхній перелік та контакти.

15:51 17.06.2022

Знайомимось з діяльністю відділу містобудування та архітектури Золочівської районної військової  адміністрації.

Знайомимось з діяльністю відділу містобудування та архітектури Золочівської районної військової адміністрації.

Як розповів начальник - головний архітектор району Петро Кобелька - відділ є структурним підрозділом Золочівської РВА Львівської області та має статус юридичної особи.

11:56 17.06.2022

На Золочівщину прибула чергова партія допомоги для ВПО

За сприянням міжнародної неурядової організації «Save the Children» та ГО "Донецька обласна організація «Союз осіб з інвалідністю України" в особі голови Надії Поламарчук надано гуманітарну допомогу в рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення основних потреб та потреб захисту постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні».

21:44 16.06.2022

З обласного бюджету виділили кошти для компенсації закладам, що прихистили переселенців

Війна продовжує відбирати в людей життя, здоров’я, рідні домівки. Держава та місцеві органи влади докладають усіх зусиль, щоб полегшити життя тим, хто наразі найбільш цього потребує.

17:29 16.06.2022