На Золочівщині діють закордонні благодійні ініціативи для допомоги внутрішньо переміщеним особам
З початком війни багато людей залишили свої домівки, рятуючись від небезпеки та знайшовши прихисток в інших регіонах нашої держави. В Золочівському районі на даний час перебуває понад 12 тис. наших громадян, що переїхали з територій активних бойових дій, з них близько 900 тимчасово поселені в комунальних, державних та інших закладах.Найбільше осіб в комунальній сфері прихистили в Золочівській та Красненській громадах.16:32 29.06.2022