Новини

На Золочівщині діють закордонні благодійні ініціативи для допомоги внутрішньо переміщеним особам

З початком війни багато людей залишили свої домівки, рятуючись від небезпеки та знайшовши прихисток в інших регіонах нашої держави. В Золочівському районі на даний час перебуває понад 12 тис. наших громадян, що переїхали з територій активних бойових дій, з них близько 900 тимчасово поселені в комунальних, державних та інших закладах.Найбільше осіб в комунальній сфері прихистили в Золочівській та Красненській громадах.

16:32 29.06.2022

Отримати грант на відкриття чи розвиток бізнесу можна в межах нової урядової програми «єРобота»

Урядова програма для започаткування бізнесу «єРобота» дасть можливість отримати грант на відкриття чи розвиток бізнесу. У ній можуть взяти участь усі охочі та які не працюють на інших підприємствах та не ведуть інший бізнес.

17:45 28.06.2022

СБУ викрила ще одного учасника агентурної мережі рф: коригував вогонь по Яворівському полігону

На Львівщині контррозвідники викрили зрадника, який здійснював підривну діяльність в інтересах спецслужб рф. Зловмисник коригував ракетні обстріли по Яворівському міжнародному військовому полігону.

17:40 28.06.2022

Головна локація – у Львові: українці у 47 країнах одночасно заспівали «Ой у лузі»

Сьогодні, 28 червня, у День Конституції України встановили світовий рекорд з одночасного виконання пісні «Ой у лузі червона калина». Її заспівали 1086 учасників у 47 країнах світу. Голова локація була на площі біля пам’ятника Кобзареві у Львові.

17:38 28.06.2022

В Золочеві відбувся благодійний турнір з боксу для підтримки ЗСУ

З початком збройної агресії російської федерації спортивна громадськість Золочівського району уже не вперше долучається до організації благодійних турнірів, чемпіонатів з різноманітних видів спорту. Кожен спортивний захід на теренах Золочівщини проводиться з метою допомоги Збройним Силам України.

17:31 27.06.2022

Відбулась нарада з питань зниження рівня незадекларованої праці

Під головуванням заступника голови Золочівської РВА Богдана Гринишина, за участі представників головного управління Держпраці у Львівській області, керівників відділів, установ та організацій Золочіського району відбулась нарада з питань зниження рівня незадекларованої праці.

17:25 27.06.2022

Інформує Управління СБУ у Львівській області

З метою недопущення диверсій, надзвичайних подій, несанкціонованого поширення інформації військового характеру, попередження колабораційної діяльності та наслідків надання допомоги ворогу у здійсненні агресії проти України просимо Вас бути пильними.

10:11 24.06.2022