Новини

В рамках відзначення Дня державної служби колектив Золочівської районної військової адміністрації долучився до акцій допомоги ЗСУ

З числа працівників Золочівської РВА двоє колег по роботі зараз із зброєю в руках захищають нашу державу від російського агресора та разом із своїми побратимами дають гідну відсіч ворогу. В колективі гордяться та пишаються мужніми воїнами і з нетерпінням чекають їх повернення з перемогою.

14:22 23.06.2022

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило програми безповоротних грантів для аграріїв, які були затверджені на черговому засіданні Кабінету Міністрів України

Програми стосуються розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, а також тепличних господарств. Вони розроблені з метою підтримки суб'єктів підприємництва, агровиробників, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки.

10:54 23.06.2022

На Львівщині триває прийом матеріалів у межах обласного конкурсу журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва

Конкурс має на меті відзначити та підтримати журналістів – авторів матеріалів на військову тематику, вшанувати військові подвиги різних військових підрозділів та військ, які дислокуються на Львівщині.

19:23 22.06.2022

За яких умов школи Львівщини можуть відновити з вересня очну форму навчання

Львівщина готується до нового навчального року. У перший клас у 2022/2023 навчальному році в області планують зарахувати 26 604 учнів, з них 224 з числа внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив директор департаменту освіти ЛОВА Олег Паска під час наради з Міністерством освіти і науки України.

19:20 22.06.2022

Як в громадах Золочівщини допомагають Збройним силам України

З перших днів повномасштабного російського вторгнення волонтери Золочівщини об’єднались для допомоги Збройним силам України, які мужньо боронять нашу країну від рашистської навали. Уже майже чотири місяці в громадах, містах, селищах та селах Золочівського району не припиняється волонтерський рух, що згуртувався навколо єдиної мети – перемоги над ворогом.

19:15 22.06.2022

Кампанія одноразового декларування:  щодо підтвердження активів, які розміщені за межами території України

Кампанія одноразового декларування: щодо підтвердження активів, які розміщені за межами території України

Золочівська  ДПІ нагадує, що відповідно до п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу декларант, який має намір скористатися одноразовим декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, протягом визначеного підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування має право добровільно подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію через Електронний кабінет платника.

22:16 21.06.2022

Верховна Рада України у другому читанні прийняла законопроєкт №5650 щодо збереження лісів

Верховна Рада України підтримала ще один важливий екологічний законопроєкт № 5650 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо збереження лісів», який передбачає забезпечення збереження самосійних лісів, спрощення та впровадження стимулювання лісорозведення.

22:12 21.06.2022

На пункті пропуску Краковець – Корчова збільшили пропускну здатність на 50%

Сьогодні, 20 червня, на пункті пропуску Краковець – Корчова, у межах проєкту  «Відкритий кордон»,  збільшили  кількість смуг  для руху вантажівок з 4 до 10 та створили додаткові павільйони для митного та паспортного контролю.

22:57 20.06.2022