Новини

Усі вимушені переселенці та жителі Львівщини можуть безкоштовно пройти медичне обстеження у своїх громадах. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

14:42 11.06.2022

Знайомимось із роботою  Золочівського сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області

Знайомимось із роботою Золочівського сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області

Відділ обслуговування громадян №15 (сервісний центр) є структурним підрозділом Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області. Основним завданням відділу є обслуговування громадян без поділу за територіальним принципом, тобто обслуговування усіх громадян України незалежно від місця проживання.

16:00 10.06.2022

Шкільні лінійки приурочені святу «останнього дзвоника» відбулись у школах Золочівського району

Цьогоріч головне шкільне свято зустрічаємо в непростий для нашої держави час – триває боротьба українського народу із російським агресором. На кожному заході лунали щирі слова подяки нашим героїчним захисникам – воїнам ЗСУ.

15:56 10.06.2022

Оплата листків непрацездатності в умовах воєнного стану

Минув рік, як в Україні відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» (далі – Наказ № 1066), впроваджено електронну форму листків непрацездатності.

14:58 10.06.2022

Онлайн нарада з питань прихистку внутрішньо переміщених осіб

Під головуванням радниці начальника Львівської обласної військової адміністрації Галини Бордун відбулась онлайн нарада з питань ВПО з представниками релігійного середовища Львівщини та заступниками голів адміністрацій і голів громад, що курують питання внутрішньо переміщених осіб. Від Золочівської РВА участь у нараді прийняв заступник голови Богдан Гринишин.

15:29 09.06.2022

Відбулась нарада з питань функціонування закладів освіти в Золочівському районі

Під головуванням директора департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олега Паски відбулась нарада з очільниками відділів освіти громад Золочівського району. Участь у нараді прийняли – начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури Золочівської РВА та спорту Золочівської РВА Володимир Бартошик.

13:58 09.06.2022

Бронювання військовозобов’язаних працівників: що необхідно знати

Відповідно до постанови Кабміну №194 від 3 березня 2022 року підприємства, установи, організації, зокрема критичної інфраструктури, можуть звернутись у Львівську обласну адміністрацію для бронювання військовозобов’язаних працівників з метою одержання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час.

16:27 08.06.2022