Відбулась координаційна нарада з питань внутрішньо переміщених осіб

Під головуванням радниці начальника Львівської обласної військової адміністрації Галини Бордун, за участі спікерів - представників департаментів ЛОВА, державних та громадських організацій проведено нараду з питань ВПО. Участь у нараді прийняли – начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич, його заступник Богдан Гринишин, представники територіальних громад , керівники та делеговані представники відділів, установ та соціальних служб району.

19:59 03.06.2022

Ринок праці Золочівщини: соціальні послуги та допомога ВПО

В умовах воєнного стану служба зайнятості Золочівщини працює у штатному режимі й надає соціальні послуги як працедавцям задля укомплектування заявлених вакансій, так і шукачам роботи з метою повернення їх до трудової діяльності. Ведеться активна робота з працевлаштування громадян з числа внутрішньо переміщених осіб.

19:47 03.06.2022

Про об’єкти одноразового добровільного декларування

Золочівська  ДПІ нагадує, що об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, зокрема валютні цінності (банківські метали, крім тих, що не розміщені на рахунках, національна валюта (гривня) та іноземна валюта, крім коштів у готівковій формі, та права грошової вимоги (у тому числі депозит (вклад), кошти, позичені третім особам за договором позики), оформлені у письмовій формі з юридичною особою або нотаріально посвідчені у разі виникнення права вимоги декларанта до іншої фізичної особи.

09:46 03.06.2022

Аграрії Львівщини отримують фінансову підтримку в межах Комплексної програми: умови участі

Від початку року Львівська обласна військова адміністрація погодила фінансування для 134 аграрних підприємств на суму майже 12, 5 мільйонів гривень. Фінансування відбувається в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області під час дії воєнного стану.

18:46 02.06.2022

У периший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей

Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними громадянами своєї країни.

09:10 01.06.2022

Мешканців Львівщини запрошують на лекцію просто неба про порівняння культурного коду українців та московитів

У Львові, у парку «На Валах» просто неба відбудеться лекція «Культурний код Українців та московитів: порівняльний аналіз». Проведе лекцію релігієзнавець і кандидат філософських наук Михайло Кобрин.

17:12 31.05.2022

Підтримка бізнесу: як можна релокувати підприємство аграрного сектору на Львівщину

Близько 300 локацій Львівщини готові прийняти потужності підприємств аграрного сектору економіки з регіонів України, де ведуться активні бойові дії. Станом на кінець травня вже релокували 13 підприємств харчової промисловості з Київської, Запорізької, Харківської, Херсонської та Донецької областей.

16:45 31.05.2022