Відбулась координаційна нарада з питань внутрішньо переміщених осіб
Під головуванням радниці начальника Львівської обласної військової адміністрації Галини Бордун, за участі спікерів - представників департаментів ЛОВА, державних та громадських організацій проведено нараду з питань ВПО. Участь у нараді прийняли – начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич, його заступник Богдан Гринишин, представники територіальних громад , керівники та делеговані представники відділів, установ та соціальних служб району.19:59 03.06.2022