Безпека громадян – це головне, особливо в умовах воєнного стану

Дата: 01.05.2024 15:48

Важливою складовою безпеки населення в умовах збройної агресії є безперебійна робота систем оповіщення. Забезпечення територіальних громад Золочівщини системами оповіщення залишається пріоритетним завданням сьогодення.

Сьогодні перший заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Михайло Кулик, спільно з головним спеціалістом відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Золочівської РВА Іриною Мицко, провели огляд місцевої системи централізованого оповіщення у с. Сасів, яку було придбано та встановлено у рамках Комплексної програми Львівської обласної військової адміністрації «Безпечна Львівщина».

У квітні 2024 року, на засіданні сесії Золочівської міської ради, було прийнято рішення щодо придбання та встановлення додаткового сигнально-гучномовного обладнання для збільшення покриття охоплення оповіщенням населення громади, на умовах співфінансування із Львівською обласною адміністрацією.

Безпека громадян – понад усе!