Новини

Фінансовим управлінням Золочівської районної військової адміністрації проведено аналіз податку на доходи фізичних осіб, а саме податок на доходи фізичних осіб від бізнесу і бюджетної сфери

За січень-квітень 2022 року до місцевих бюджетів нашого району податку від сфери підприємництва поступило 97,6 млн.грн. та від бюджетних установ і організацій 99,5 млн. грн., що становить 49,5% та 50,5% відповідно. Треба зауважити, що за довоєнний період, а саме січень-лютий місяць 2022 року, поступлення від бізнесу та поступлення від бюджетної сфери становили 62,6% і 37,4% відповідно.

15:28 11.05.2022

В невеличкому селі на Золочівщині виготовили понад 2 тисячі м’ясних консервацій для військових

У час війни кожен долучається до допомоги українським захисникам. Хтось волонтерить, хтось забезпечує амуніцією, а є ті, хто дбає про харчування наших бійців. Зокрема, на Золочівщині, де з перших днів вторгнення ворога небайдужі жительки кількох громад займаються приготування їжі для військових.

12:59 11.05.2022

Відвідувати ліси на Львівщині можна, проте є певні обмеження

«Шановні жителі Львівщини! Відвідувати ліси в області дозволили, проте є певні обмеження. Прошу поставитися до них з розумінням. Ходити у ліс можна лише пішки. На велосипедах – також можна. Заїжджати на територію лісових масивів автотранспортом заборонено. Також, через високий ризик пожеж, не можна розпалювати вогнища в лісах» - повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

17:10 10.05.2022

На Львівщині офіційно зареєструвалися уже понад 235 тисяч переселенців: кілька простих кроків, як отримати статус ВПО

Станом на сьогодні, 10 травня,  у Львівській області офіційно зареєструвалися 235 тисяч внутрішньо переміщених осіб. З-поміж них близько 75 тисяч – це діти.

13:41 10.05.2022

Проведеним аналізом сплати податку на доходи фізичних осіб відносно затверджених бюджетних призначень за січень-квітень 2022 року встановлено, що лише три громади справилися з поставленими завданнями, а саме Бродівська міська рада – поступило 74223,1 тис.грн. (або 114,0% до плану 4-х місяців), Золочівська міська рада – поступило 71397,2 тис.грн.(або 127,4%) та Поморянська селищна рада – поступило 3012,5 тис.грн. (або 123,6%).

16:31 09.05.2022

Цьогоріч, 8 травня, Україна разом з усім цивілізованим світом відзначає 77-річницю завершення ІІ Світової війни - День пам’яті та примирення

Для усіх – це день скорботи, вшанування та спомину жертв цієї страшної війни, нагадування, що наше основне завдання – ніколи більше не допустити повторення цієї трагедії.

12:00 08.05.2022

У Львові облаштували друге модульне містечко для вимушених переселенців

У Львові завершили облаштування вже другого модульного містечка для жителів України, які рятуються від війни. Йдеться про 80 житлових будиночків, у які вже почали заселятись переселенці: цілі родини, сім'ї з дітьми та навіть домашніми улюбленцями.

17:34 06.05.2022