Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 13.04.2024 10:15

Офіс цього тижня продовжував надавати свої послуги, було опрацьовано анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано послуги:

• юридичні консультації;
  • психологічні консультації;
  • фінансова реєстрація.

Цього тижня в нас працювали:

06.04.2024 року Золочів відвідала благодійна організація «HopeFull». Команда «HopeFull» подарувала «шматочок надії» та піцу усім, хто приєднався, а також хороший настрій на цілий день. За день вони спекли трохи більше 200 піц в Золочівській громаді на території Будинку культури с. Білий Камінь.

«Кожного дня в році, незалежно від погоди: дощ, сонце або сніг, незалежно від температури ... чи то -20 °C або +35 °C ... ми готові подати гарячу піцу, фрукти, каву тощо для людей в Україні. Чи будуть вони в центрах для біженців, дитячих будинках, лікарнях, зруйнованих домівках чи просто забутих селах – ми будемо там, пропонуючи любов, дружбу та просто надію та віру в те, що світ з ними» – наголошували волонтери команди.

Раніше організація допомагала людям в Шотландії, а після вторгнення в Україну в лютому 2022 року благодійна організація швидко переорієнтувала свою діяльність на підтримку тих, хто постраждав від війни.

БО «NEEKA» цього тижня проводили реєстрацію осіб з числа ВПО на відшкодуванню коштів за квартплату.

БО «Данська рада в справах біженців» - юрист Софія провела юридичні консультації з людьми з числа ВПО на тему поновлення виплат.

«Мальтійська служба допомоги України» - організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення ВПО. Продовжуємо роботу в освітньому просторі.

Юхимук Людмила – психолог. Організація UNICEF NEEKA. Працювала в школі м.Золочів: «Особистий розвиток: вперед до успіху і досягнення мети» (13-16 років)допомога учням у формуванні усвідомлення поняття «життя», і визнання своїх особистих цінностей.

«Штаб допомоги» працював в звичному режимі.