На вихідні тривалість комендантської години в області залишається без змін

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував, що упродовж 7-9 травня масових подій на Львівщині не буде, час комендантської години залишається незмінним та закликав мешканців не панікувати, разом з тим бути обачними щодо підозрілих об’єктів та предметів.

16:55 06.05.2022

ДПС: Щодо подання громадянами податкової декларації про майновий стан і доходи

Фахівці податкової нагадують, що для громадян, які не мали можливості своєчасно, до 01.05.2022, подати податкову декларацію про майновий стан і доходи граничний термін подання звітності відтерміновується до строку, встановленого Законом України від 24.03.2022 №2142-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану». Платники звільняються від передбаченої ПКУ відповідальності з обов’язковим виконанням таких обов’язків протягом шести місяців після припинення або скасування воєнного стану.

17:07 05.05.2022

Інформація для населення про небезпеку вибухонебезпечних предметів

В наслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних вибухових пристроїв, майже 14 % території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів.

17:14 04.05.2022

Корисні освітні ресурси для дітей і батьків

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з видавництвом «Ранок» розмістили у відкритий доступ дитяче видання в вигляді коміксу «Мінна безпека не без Пека», яке розповідає про правила безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

16:10 04.05.2022

Обережно – чадний газ!

Під час різких змін погодних умов, коли відбуваються значні перепади атмосферного тиску, порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що може призвести до отруєнь чадним газом.

12:31 03.05.2022