Золочівщина активно готується до ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 11.04.2024 18:27

Сьогодні відбулася ZOOM-нарада членів оргкомітету з питань реалізації ІІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич долучився до зустрічі разом із заступником начальника відділу освіти, охорони здоровʼя та спорту Золочівської РВА Андрієм Стельмахом,. Провадив нараду Іван Собко, заступник голови Львівської ОВА.

Основними аспектами обговорення були підготовка проєкту на Львівщині загалом і на Золочівщині зокрема.

Варто зазначити, що «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» дійсно натхненний проєкт для молоді, яка любить спорт і прагне розвиватись та здобувати перемоги у цій сфері. Він проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо».