У Золочівському районі відбулась акція з нагоди Дня вишиванки

В пологовому відділенні КНП «Бродівська центральна міська лікарня» у День вишиванки новонародженим в цей день та напередодні дарували їхні перші вишиті сорочки. Національний Клуб Успішних Жінок «Жінки України» спільно з Золочівською районною військовою адміністрацією провели акцію «Вишиванка для народжених українців.»

20:28 19.05.2022

Понад півтори тисячі учасників беруть участь у конференціях про ІТ-сферу від Львівського ІТ Кластера

Протягом двох днів, 18-19 травня, під час онлайн-конференції IT Future Conf 10 топпредставників галузі розкажуть про перспективи, яка відкриває ІТ-індустрію, секрети побудови успішної кар'єри та найкращі програми для тих, хто хоче реалізувати себе в ІТ.

18:24 18.05.2022

На Золочівщині організували приготування їжі для ЗСУ та ВПО

Війна об’єднала жителів Підкамінської громади Золочівського району спільною роботою – допомагати одному одному, вистояти всім і врешті-решт здолати ворога. Саме ця мета спонукає всіх громадян робити те, що вони вміють, і те, що допоможе сьогодні наблизити перемогу.

18:23 18.05.2022

Проєкт «Добробат» шукає волонтерів у будівельних батальйонах для відбудови України

Україна потребує твоєї допомоги для відновлення свого міста. Проєкт «Добат» за допомогою волонтерів та меценатів відбудовує та відновлює будівлі та інфраструктуру, які знищили російські окупанти. До будівельних батальйонів долучилися понад 27 тисяч добровольців.

15:01 17.05.2022

«Львівщина – перша область, у якій розпочали виплати ВПО від криптобіржі Binance», – Максим Козицький

Особливістю цієї фінансової допомоги є те, що вона є на криптогаманець. Звідти її потрібно вивести на банківську карту. Із цим людям благодійна ініціатива «Паляниця».

17:26 16.05.2022

У Золочівському районі започаткували благодійний проєкт для внутрішньо переміщених дітей

У зв’язку з війною мільйони великих українців змушені були покинути свої домівки, серед них є кількість дітей. До прикладу, на Золочівщині знайшли прихисток майже 3,5 тисячі осіб віком до 18 років.

15:07 16.05.2022