Сьогодні відбувся конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України Володимирові Зеленському

Дата: 12.04.2024 18:10

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич разом із головами громад, керівництвом місцевого самоврядування Золочівщини долучились до конгресу в режимі онлайн.

"Найголовніше, про що велась розмова, — це посилення спроможностей нашого війська.

Наступний важливий аспект — пільги для військовослужбовців та їхня медична реабілітація. Оскільки ці потреби зростають з кожним днем, то важливо обговорити механізми роботи для впровадження.

Окрім цього, на обговорення було винесено продовження європейської інтеграції України, важливість спроможностей кожного регіону протидіяти безпековим загрозам та ефективно долати наслідки руйнування через ракетні атаки росіян", - повідомив очільник Золочівщини.

Детальніше про перебіг засідання читайте на сайті Конгресу: https://www.congress.gov.ua/u-chernivtsiakh-vidbulosia.../