Відновлення реабілітаційного та санаторно-курортного лікування

З метою реалізації права застрахованих осіб та потерпілих на виробництві на отримання соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, передбачених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV Золочівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (далі – Золочівське відділення) повідомляє, що можливе відновлення укладення тристоронніх договорів для забезпечення реабілітаційним лікуванням застрахованих осіб та санаторно-курортним лікуванням потерпілих на виробництві у санаторно-курортних закладах, розташованих у регіонах, які не входять до переліку територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасового окупованих територій України від 25.04.2022 № 75, який постійно оновлюється.

14:42 16.06.2022

У громадах Львівської області встановлять електрогенератори, закуплені в межах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Львівщина отримала в розпорядження 40 електрогенераторів, які встановлять у громадах області. Передача відбулась сьогодні, 16 червня, в межах спільного проєкту Львівської ОВА та DAI Global LLC USAID («ГОВЕРЛА»).

11:28 16.06.2022

Хліб для ЗСУ від волонтерів Золочівщини

Зворушливу історію розповіли волонтери Золочівського гуманітарного штабу. Військовий, уродженець села Розваж Золочівського району, серед допомоги, направленої волонтерами у військову частину на сході України, помітив коробку із домашнім хлібом з назвою свого села. Із тремтінням у голосі наш захисник зателефонував додому та подякував землякам від себе і своїх побратимів. Адже допомога з рідного краю, доставлена за сотні кілометрів на передову, це вияв турботи та величезної подяки нашим героїчним воїнам.

17:07 15.06.2022

СБУ блокувала корупційну схему, яку організував керівник стратегічного держпідприємства НААН України

На Львівщині спецслужба викрила та блокувала корупційну схему, організовану директором одного з державних дослідних господарств. За хабар керівник незаконно передавав в користування майно, а також виробничі та складські приміщення де зберігалися стратегічно важливі запаси урожаю.

15:53 15.06.2022

Внаслідок влучання уламків ракет в цивільний об'єкт на Львівщині зросла кількість постраждалих

Кількість постраждалих від падіння уламків ракети у Золочеві зросла до шести людей. Їхній стан лікарі оцінюють як задовільний. Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, усі вони зараз перебувають на амбулаторному лікуванні.

11:42 15.06.2022

Над Львівщиною збили чергову російську ракету: є постраждалі

Сьогодні, 14 червня, близько 14:20 год на Львівщині система оповіщення повідомила про повітряну тривогу. На жаль, тривога справдилася. За офіційною інформацією начальника Львівської ОВА Максима Козицького, російська ракета влучила в об’єкт цивільної інфраструктури.

15:02 14.06.2022

14 червня - 131-ша річниця від дня народження Євгена Михайловича Коновальця

Євген Коновалець – це одна з визначальних постатей украіїнського визвольного процесу в XX столітті, борець за незалежність України та відродження українців як нації, український військовий та політичний діяч, полковник Армії УНР.

10:35 14.06.2022

ООН планує відкрити у Львові Офіс для координації роботи міжнародних гуманітарних організацій

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся із заступником Голови Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні Джеймсом Везеріллом. Іноземні партнери висловили готовність допомагати нашій країні в гуманітарному плані та анонсували початок роботи Офісу для координації роботи міжнародних гуманітарних організацій у Львові.

17:24 13.06.2022

У м. Броди Золочівського району стартував спортивний проєкт «Давай грай»

Під час війни найбільше страждає найуразливіша категорія населення – діти. Саме вони зазнають труднощів соціального і психоемоційного характеру, пов’язаних зі зміною середовища проживання та звичного кола спілкування. Одним із способів адаптації та психологічної підтримки дітей є заняття спортом.

16:07 13.06.2022