У Золочеві відкрили меморіальну таблицю загиблому воїну

Дата: 15.05.2024 12:47

Сьогодні у Золочівському коледжі НУ «Львівська політехніка» відкрили та освятили меморіальну таблицю воїну-випускнику навчального закладу Богдану Мурину, який загинув 6 серпня 2022 року, на Харківщині, мужньо захищаючи нашу Батьківщину від окупанта.

На відкриття, вшанувати полеглого Захисника, прибув заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин, який наголосив, що пам’ять про наших Героїв має жити завжди, бо вони віддають за нас найцінніше, що мають – своє життя. Тому відкриття цієї меморіальної дошки – це не лише жест пошани, але й щоденне нагадування про велику жертовність тих людей, які нас захищають і є чи були серед нас.

Керівники навчального закладу й одногрупники Богдана поділилися теплими спогадами про нього. Слово надали матері Героя, яка подякувала усім за увіковічення пам’яті про сина.

Низький уклін, вічна пам’ять та слава Герою України!