Новини

24 поїдуть у звільнені від окупантів громади, 1 залишиться на Львівщині: Фонд міжнародної солідарності передав 25 нових «швидких»

Сьогодні, 1 липня, 30 громадам Харківської, Сумської, Чернігівської областей передали 24 карети швидкої медичної допомоги, ще один автомобіль використовуватимуть медики екстреної допомоги у Львівській області. Автомобілі придбав Фонд міжнародної солідарності в межах гуманітарної допомоги, яка фінансується Європейським Союзом та Банком крайового господарства Республіки Польща.

17:03 01.07.2022

Аграрії зможуть отримати безповоротні гранти на створення теплиць і садів у межах нової урядової програми «єРобота»

Програма часткової компенсації вартості створення теплиць передбачає гранти в розмірі від 5 до 7 млн грн. В Уряді орієнтовно очікують 3 тисячі грантів на рік, а загальний бюджет програми складе 7 млрд грн.

16:37 01.07.2022

Кожен документ – це доля людей. За таким принципом працюють архівні установи Золочівщини

Саме із таких слів розпочала розмову очільниця архівного відділу Золочівської райдержадміністрації Любов Бойко, знайомлячи із станом архівної справи у Золочівському районі.

14:52 01.07.2022

Роботу для інженерів-енергетиків, електромонтерів та водіїв пропонує «Львівобленерго»

Львівські енергетики запрошують приєднатись до свого колективу. Це шанс для усіх, зокрема для внутрішньо переміщених людей, отримати місце праці у надійного роботодавця зі стабільною виплатою зарплати, а також продовжити чи розпочати свою кар’єру в енергетиці.

17:01 30.06.2022