На Золочівщині відкрили молодіжний простір «Коло своїх»

За ініціативи відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської громади відкрили молодіжний простір в укритті під назвою «Коло своїх». Його облаштували на базі Сторонибабського ЗЗСО І-ІІІ ст.

15:53 13.07.2022

Держава надаватиме грантову підтримку садівникам: на що передбачені кошти

Згідно з Постановою Кабміну в Україні затвердили порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Держава надаватиме від 130 до 400 тисяч гривень на гектар нових насаджень в залежності від виду культур.

12:18 13.07.2022

Підготовка теплових господарств до роботи в опалювальний період

З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів та місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (далі - ГВП) до роботи в опалювальний період 2022/23 року, попередженню відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду, Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання наступних заходів, згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378:

12:05 13.07.2022

Підготовка джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж та теплових пунктів до роботи в опалювальний період  2022/23 року, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду, Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання наступних заходів, згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378:

12:02 13.07.2022

Податкова амністія: які активи можна не декларувати?

Золочівська ДПІ нагадує, що триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування громадянами активів, які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

11:40 12.07.2022

Мікрогранти на створення або розвиток власної справи

Дія, Ощадбанк та Державна служба зайнятості розпочали надання консультації клієнтам, які бажають взяти участь в програмі з метою запуску нового або розвитку діючого бізнесу зі створенням нових робочих місць.

11:36 12.07.2022