Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 08.06.2024 11:01

Офісом підтримки цивільного населення цього тижня було надано такі послуги:

• Юридичні консультації
  • Індивідуальні психологічні консультації
  • Напрацьовано співпрацю з новими БО
  • Фінансова реєстрація

Цього тижня :

На Золочівщині провели чергові зустрічі з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених в м.Броди та м. Буськ.

БФ "Triangel" проводили реєстрацію людей, які прибувають з Сумщини та Харківщини (евакуація із зони бойових дій) для отримання фінансової допомоги.

День захисту дітей у Золочеві: БО "Шотланський шелтер" готували піцу для діток. Волонтери із різних країн об'єднались і мандрують Україною, щоб дарувати дітям трохи добра і... піцу. Зате вони отримали багато слів подяки, листівки і малюнки.

Психологи Мальтійської служби допомоги Золочівщини теж подарували емоції діткам до Дня захисту дітей. Захід відбувавсь на майданчику Народного дому с. Білий Камінь за участі дітей різного віку. Було організовано групу психоемоційного розвантаження з вправами на розвиток емоційного інтелекту.

На заходах, які відбулись в м. Броди та м. Буськ - робота психологів «Мальтійської служби допомоги» була насичена і продуктивна у напрямку психологічної підтримки родин військових.

БФ Право на захист - продовжує співпрацю у Золочівському районі, було обговорено план проведення заходів для подальшої інтеграція внутрішньо переміщених осіб у ТГ. Декілька людей було скеровано на юридичну консультацію до юристів Фонду.

Психолог КЦ працював на виїзді в громаді та консультував місцеве населення та ВПО. Психологічні послуги за тиждень отримали 27 місцевих жителів та 8 з числа ВПО. Також було проведено групові заняття та розваги для дітей та підлітків до Міжнародного дня захисту дітей.

Юхимук Людмила – психолог. Організація UNICEF NEEKA.

Працювала в школах м. Золочів. Тема «Мандрівка в країну емоцій» дітей віком 5-6 років. «Сприяння та гармонії та співпраці у початковій школі для дітей 6-9 років.

Такі заняття стали можливими за сприяння фонду ООН UNICEF NEEKA, Міжнародний фонд «Регіон Карпат»