Податкова амністія: хто може подати одноразову добровільну декларацію?

Золочівська ДПІ нагадує, що відповідно до п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням та подати декларацію можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи та фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання об’єктів декларування чи доходів, за рахунок яких були набуті об’єкти декларування.

15:01 03.08.2022

До відома суб'єктів господарювання

З метою підтримки сільськогосподарських товаровиробників у період воєнного стану, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки розроблено урядові програми безповоротних грантів для аграріїв, які стосуються розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, а також тепличних господарств.

14:25 02.08.2022

Робоча зустріч з питань збереження культурної спадщини Золочівщини

Начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич провів робочу зустріч з директором креативної фабрики «Вікторія» Анатолієм Богачем з питань збереження культурної спадщини Золочівщини.

14:17 02.08.2022

Проєкт “Реабілітація травм війни в Україні” стартував

Розвиток реабілітації передбачений Нацстратегією безбар’єрності, яка реалізується в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської. Так, це план дій мирних часів. Повномасштабна війна триває вже кілька місяців, і вона ще не завершилась. Але ми не можемо чекати - маємо діяти, щоб надати кожній людині, яка постраждала від агресії росії, можливість повернутись до повноцінного життя.

15:10 01.08.2022

В місті Буськ Золочівського району чемпіонки України провели благодійний футбольний матч для підтримки ЗСУ

В незвичному форматі пройшла зустріч на місцевому стадіоні спортивного комплексу Буської ДЮСШ. Хлопці змагались з дівчатами - чемпіон України з футболу, жіноча команда "Ворскла-Харків-2" зустрілась з аматорською чоловічою командою "Буг" (м. Буськ). Під час матчу проводився збір коштів для допомоги Збройним Силам України, до якого долучились спортсмени, вболівальники та мешканці лелечого міста.

14:52 01.08.2022

В Золочівській районній військовій адміністрації відбулась нарада з питань цифрового документообігу

Керівник апарату Золочівської районної військової адміністрації Галина Семчишин провела нараду з з працівниками адміністрації з питань вдосконалення роботи з електронними документами.

16:54 29.07.2022

Знайомимось з діяльністю відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Золочівської РВА

Відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології є структурним підрозділом Золочівської районної державної адміністрації Львівської області.

15:19 29.07.2022

Зустріч з керівництвом Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич зустрівся із генеральним директором Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького Тарасом Возняком та його заступником Андрієм Гулієм.

15:01 29.07.2022