Новини

В місті Золочів відбулися урочисті заходи з відзначення Дня Державності України!

В заходах прийняли участь заступники начальника Золочівської районної військової адміністрації Богдан Гринишин та Віктор Олійник, керівник апарату Золочівської РВА Галина Семчишин, працівники адміністрації, духовенство, представники місцевої влади, громадськість.

13:24 28.07.2022

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич провів важливу нараду з питань тимчасового поселення внутрішньо переміщених осіб

З початку бойових дій на терени Золочівщини почали приїжджати люди з окупованих територій та населених пунктів, де тривають бойові дії. Для розміщення наших співвітчизників в районі екстрено адаптовували комунальні заклади (школи, гуртожитки, дошкільні заклади), аби забезпечити їх тимчасовим житлом. На даний момент для забезпечення належних умов проживання даної категорії людей важливим є вирішення наступних питань:

17:27 27.07.2022

В Золочівському районі започаткують футбольний проєкт для дівчат Playmakers

В місті Броди завдяки ініціативі дитячого тренера з Попасної, що на Луганщині, Олексія Максимовського започатковують новаторський дитячий проєкт Playmakers, який використовує інноваційний підхід сторітелінгу (розповіді історій) за участю улюблених героїв Діснея, щоб допомогти більшій кількості дівчат відчути задоволення від регулярних фізичних вправ та футболу.

16:43 27.07.2022

Відбулись навчання працівників районних державних адміністрацій з обробки даних, графічного зображення та презентації даних

Навчання організовано Львівською ОВА з метою удосконалення процесів електронного документообігу. Від Золочівської районної адміністрації у тренінгу взяли участь начальник відділу інформаційної діяльності Тарас Дума, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Роман Гучко, заступник начальника служби у справах дітей Олександр Суддя, головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури, ЖКГ та екології Вікторія Колісник, провідний інспектор відділу документообігу, контролю, організаційної роботи та звернень громадян Ірина Пащин, працівники управління соцзахисту Золочівської РВА.

19:32 26.07.2022

В Червоненському ВПУ облаштовують тимчасові місця для проживання внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич відвідав Червоненське вище професійне технічне училище та ознайомився з ходом робіт по облаштуванню тимчасових місць для проживання внутрішньо переміщених осіб.

19:09 26.07.2022

Громадяни задекларували активів на 4 млрд грн у рамках «податкової амністії»

З початку кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб задекларовано 4 млрд гривень. Сума задекларованого до сплати збору склала 241,7 млн гривень.

15:27 26.07.2022