На Львівщині провели моніторинг якості поверхневих вод: результати

Представники басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну у липні 2022 року провели черговий моніторинг якості поверхневих вод в межах української частини басейну річки Вісли.

16:45 12.08.2022

Як працює медицина Золочівщини в умовах війни - коротко про головне

Мережа закладів охорони здоров’я в Золочівському району налічує 8 лікарень, 28 – амбулаторій та 130 фельдшерсько акушерських пунктів. З початком повномасштабної війни усі медичні заклади району продовжили надавати допомогу всім, хто цього потребує. Галузь медицини забезпечена безперебійними джерелами живлення, достатньою кількістю санітарного транспорту та медичних засобів.

16:31 12.08.2022

Податкова амністія:  чи має право декларант подати нову звітну добровільну декларацію?

Податкова амністія: чи має право декларант подати нову звітну добровільну декларацію?

Золочівська ДПІ нагадує, що до 1 вересня 2022 року триває кампанія одноразового (спеціального) деклрування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали на дату їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні, та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

17:05 10.08.2022

На Золочівщині завершують ремонті роботи з облаштування житла для переселенців

На даний час на Золочівщині знайшли прихисток понад 12 тис. осіб, що змушені були переселитись з регіонів активних бойових дій. Близько 350 людей проживають в закладах соціальної інфраструктури району, які тимчасово облаштовані під житло та не забезпечують комфортних умов для довготривалого проживання.

15:33 10.08.2022