Новини

Нагадуємо, що використання безпілотних літальних апаратів та легких літаків у період воєнного стану заборонено!

Враховуючи, що безпілотники використовуються шпигунами і диверсійно-розвідувальними групами, вони будуть збиватися силами безпеки і оборони, а винні особи будуть затримуватися та притягатися до кримінальної відповідальності за статтями 109-114 Кримінального кодексу України.

12:18 25.08.2022

Закон № 1914: щодо визначення мінімального податкового зобов’язання громадянам

Золочівська   ДПІ   повідомляє, що Законом України від 30.11.2021  № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, введено поняття мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ). Відповідно до п. 64 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу) першим роком, за який визначається МПЗ, є 2022 рік.

12:18 24.08.2022

На Золочівщині урочисто підняли Державний прапор України

Державний прапор – це символ боротьби, окраса здобутків та  добробуту України! Під цим оберегом нескорений, мужній та сильний  український народ утвердив ідею про державність, самостійність та омріяну свободу! Сьогодні, в часи війни та лихоліть, коли наша держава боронить від російського агресора, наш найцінніший скарб – українську державність, а наші воїни встановлюють жовто-блакитний стяг у звільнених містах та селах України, ми по-справжньому розуміємо та цінуємо вагу Державного Прапора!

14:31 23.08.2022

Безпека під час відзначення Дня Незалежності: Максим Козицький звернувся до жителів Львівщини

Шановні жителі Львівщини. З наближенням Дня Незалежності і в медіа, і у соцмережах з’являється все більше повідомлень про можливі провокації від рф. З огляду на, це частіше виникають питання щодо тих чи інших обмежень, які могли б запровадити на рівні областей.

22:37 22.08.2022