Новини

Закон України № 2516-ІХ:  продовжено термін  податкової амністії до 1 березня 2023 року

Закон України № 2516-ІХ: продовжено термін податкової амністії до 1 березня 2023 року

Золочівська  ДПІ  повідомляє,  що 02 вересня  набрав чинності Закон України від 15.08. 2022  № 2516-ІХ, яким внесено зміни до Податкового кодексу в частині одноразового (спеціального) добровільного декларування, зокрема, продовжено строк проведення кампанії  добровільного декларування активів фізичних осіб до 01 березня 2023 року (підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу).

11:35 09.09.2022

Релоковані підприємства можуть отримати грант в межах Програми розвитку ООН та Львівської ОВА

До 4 тисяч доларів на закупівлю обладнання чи техніки, відновлення діяльності або плати за оренду приміщення – на Львівщині приймають від релокованих підприємств заявки на грантову програму.

14:57 08.09.2022

Відсьогодні на мобільні телефони жителів Львівщини надходитимуть смс-інформування про можливі загрози

Сьогодні на Львівщині через мобільні телефони почнуть тестувати систему інформування населення про можливі загрози. Триватиме тестування упродовж 7 вересня – 10 жовтня.

16:05 07.09.2022

Маленькі українці з великими серцями: як діти з Золочівщини допомагають ЗСУ

Усі українські діти переживають війну не менш емоційно, ніж дорослі. У багатьох із них докорінно змінилося життя. Але сьогоднішнє покоління дітей точно знає, хто є ворогом їхньої країни. Вони на власні очі побачили, як можна захищати рідну землю від окупантів. Щодня дітлахи чують про героїчну боротьбу наших захисників. Щоб допомогти у боротьбі із загарбниками, наблизити перемогу України і зібрати кошти для допомоги ЗСУ, маленькі українці вигадують різні способи. Часом їхній креативності дорослі можуть лише позаздрити.

15:19 07.09.2022

7 вересня воєнна розвідка України відзначає професійне свято

Сьогодні, коли Україна зі зброєю в руках змушена захищати свою територіальну цілісність, саме від своєчасної і точної інформації воїнів-розвідників залежить правильність найважливіших державних рішень.

12:01 07.09.2022

Малі агровиробники можуть отримати допомогу від ЄС через Державний аграрний реєстр: умови

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок в межах нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн (50 млн євро). Програма фінансується коштом Європейського Союзу.

16:15 06.09.2022