Новини

Вирішення юридичних, психологічних та гуманітарних питань ВПО: на Золочівщині відбулась презентація консультативно-координаційного центру

Сьогодні відбулась зустріч-презентація консультативно-координаційного центру при Золочівській РВА за участі голів громад, заступників голів громад, старостів, представників соціального захисту населення, представників центрів надання адміністративних послуг, представників родин військових, внутрішньо переміщених осіб, благодійних фондів та громадських організацій.

16:09 27.09.2022

ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» інформує

Відповідно до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам (далі – Положення), затвердженого постановою КМУ від 19.07.2022 №812, на ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (далі – Товариство) покладено спеціальні обов’язки щодо забезпечення постачання природного газу споживачам, що є бюджетними установами відповідно до Бюджетного кодексу України, закладам охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та/або державні установи тощо), закладам охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та/або комунальні установи, та/або спільні комунальні підприємства тощо) (далі – бюджетні установи).

12:45 27.09.2022

«Я дякую,солдате, за життя»: у селі Побужани Золочівського району відбувся благодійний концерт для підтримки ЗСУ

З перших днів війни громада села Побужани згуртувалась заради допомоги Збройним Силам України та наближення дня нашої перемоги. Тут, в невеличкому селі  Буської територіальної громади, впродовж уже багатьох місяців постійно готують їжу, різноманітну консервацію для наших захисників, що боронять Україну від російського агресора.

14:51 26.09.2022