«Кожній дитині – Родина!»: на Золочівщині відзначили День усиновлення

Зараз наша країна живе у стані війни вже 219 днів. Наші захисники оберігають наш спокій та тримають мирне небо над нами, щоб наші діти змогли прокидатися у своїх домівках, у власних ліжечках, ходити у свою школу та гратися зі своїми друзями у звичні ігри, у яких немає мотивів війни, зброї і насилля. Ми вдячні ЗСУ за це.

16:02 30.09.2022

Як подати Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків за ф. № 5ДР через Електронний кабінет?

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що в електронному вигляді заява про внесення змін до Державного реєстру за ф. № 5ДР (далі – Заява за ф. № 5ДР) подається через меню: «ЕК для громадян»/«Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – ДРФО)».

15:15 30.09.2022

Вже традиційно першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя

Напередодні цього свята, на запрошення Відділу з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради та Відділу освіти та гуманітарної політики Заболотцівської сільської ради, заступник голови Золочівської РВА Богдан гринишин привітав освітян та вручив грамоти кращим працівникам цієї галузі.

18:01 29.09.2022

Сьогодні 156 – та річниця від дня народження Михайла Грушевського

29 вересня 2021 р. минає 156 років від дня народження Михайла Грушевського, історика, громадського і політичного діяча, голови Центральної ради УНР, дійсного члена Чеської академії наук, академіка ВУАН, голови НТШ у Львові, професора, завідувача кафедри історії Львівського університету, автора понад 2000 наукових праць. (Львів)

12:58 29.09.2022

Сьогодні вшановуємо 81-ші роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру 29–30 вересня 1941 року.

Це кривава сторінка в історії України в Другій світовій війні. Жертвами злочину нацистів від 1941 до 1943 років стали близько півтора мільйона українських євреїв.

11:27 29.09.2022

Онлайн нарада з питань підготовки до зими.

28 вересня відбулася онлайн нарада під головуванням першого заступника начальника  Львівської ОВА  Андрія Годика з районними військовими адміністраціями і територіальними громадами району. Під час онлайн наради увагу звернув на ряд наступних запитань, а саме:

19:35 28.09.2022