Новини

Відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

22 вересня 2022 року перший заступник голови РВА Степан Бачинський провів засідання комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

17:22 23.09.2022

На Золочівщині працює Консультативно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб

Станом на сьогодні на Золочівщині проживає близько 12 тисяч людей, які постраждали  від військової агресії рф. Серед них є багато людей з найвразливіших груп населення. І для того, щоб допомогти їм та надати доступ до медичної, юридичної, психологічної, соціальної допомоги, а також до консультацій з пенсійного забезпечення та пошуку роботи було створено консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА.

15:27 23.09.2022

Підготовка до опалювального сезону у Золочівському районі на стадії завершення

У зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації – питання сталого проходження опалювального сезону 2022/23 року надважливе для всієї країни та району зокрема. В першу чергу районною військовою адміністрацією здійснюється постійний контроль за виконанням планових показників з підготовки до зими, стан готовності об'єктів інфраструктури, готовність теплових, газових мереж, заходів з енергозбереження, створення запасів матеріалів та обладнання для проведення аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах житлово-комунального господарства. Ведеться постійний моніторинг створення необхідного резерву матеріально технічних засобів для їх використання в разі виникнення надзвичайних ситуацій, достатнього запасу альтернативних видів палива для безперебійної роботи джерел теплової енергії.

12:29 23.09.2022

ДРФО: Вимоги до документів, які подаються особою, яка потребує додаткового захисту відповідно до Закону про біженців

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області  доводить до відома, що відповідно до п. 1 розд. IІI Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 822), для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з Державного реєстру використовуються дані документа, що посвідчує особу.

18:30 22.09.2022

Як отримати податкову знижку за навчання?

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області  повідомляє, що в ході проведення кампанії декларування доходів громадян за 2021 рік працівниками ДПІ постійно проводяться роз’яснювальна робота щодо подання декларації та порядку її заповнення.

17:24 22.09.2022

Терміни використання РРО та їх заміна

Золочівська  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області  нагадує суб`єктам підприємницької діяльності, які при розрахунках за готівку використовують реєстратори розрахункових операцій, що термін використання РРО становить не більше 7 років з моменту введення в експлуатацію, або не повинен перевищувати 9 років з дати випуску.

14:43 21.09.2022