Новини

На Золочівщині працює Консультативно-координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб

За два тижні роботи було надано 102 консультації вимушеним переселенцям. Зокрема консультації надали фахівці Датської ради по справах біженців в Україні, Норвезької ради у справах біженців, Мальтійської служби допомоги, благодійного фонду «Право на захист» та представники проєкту «СПІЛЬНО» (ЮНІСЕФ разом зі Львівським центром реабілітації «Джерело»).

19:15 16.09.2022

Сьогодні заступник голови Золочівської РВА Богдан Гринишин зустрівся з представниками проєкту «СПІЛЬНО»

Це проект дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) разом зі Львівським центром реабілітації «Джерело», який спрямований на  екстрене реагування на потреби внутрішньо переміщених дітей з інвалідністю і дітей з особливими освітніми потребами, які постраждали від збройного конфлікту в Україні.

19:13 16.09.2022

Підтримка переселенців на Львівщині: як планує допомагати обласна організація Товариства Червоного Хреста

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України допомагатиме внутрішньо переміщеним особам та власникам домогосподарств, які їх прихистили на Львівщині.

16:12 15.09.2022

Термін подання одноразових (спеціальних) добровільних декларацій подовжено до 1 березня 2023 року

Золочівська  ДПІ  нагадує, що Законом України від 15.08.2022  № 2516-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу та  подовжено термін подання одноразових (спеціальних) добровільних декларацій до 1 березня 2023 року.

15:29 15.09.2022

Пенсії підприємців: Як не втратити стаж

Проблеми зі стажем у підприємців виникли вже давно. Постійні зміни та прогалини в податковому законодавстві призвели до того, що багато людей, які працюють на себе, не дораховуються страхового стажу і, як наслідок, можуть залишитися без пенсії. Проте, деякі підприємці просто не замислювалися над майбутнім і свого часу внески або не сплачували взагалі, або сплачували їх не в повному обсязі.

15:21 15.09.2022