З днем народження, вічний Революціонере!

27 серпня відзначаємо 166 річницю з дня народження видатного українського письменника, поета, драматурга, публіциста, видавця, філософа, соціолога, політолога, історика, економіста, громадського і політичного діяча Івана Франка

11:10 27.08.2022

Адаптація бізнесу до сучасних умов: реалізація програми релокації підприємств на Золочівщині

У рамках державної програми релокації підприємств із територій, які наближені або перебувають у зоні бойових дій, на Золочівщину перемістили свої виробничі потужності три підприємства з Київщини і Харкова та вже налагодили виробництво власної продукції. Зокрема в селищі Підкамінь та Бродах запрацювали підприємства харчової галузі – виробництво фіточаю та снеків. А у Золочів перемістились виробнича установа з інженерного супроводу. Ще із двома суб’єктами господарювання ведуться перемовини щодо можливого започаткування діяльності на теренах Золочівського району.

15:13 26.08.2022

Фінансова підтримка аграріїв

Постановою КМУ від 16.08.2022 № 918 затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

13:28 26.08.2022

Особливості призначення пенсії учасникам бойових дій

Пенсії учасникам  бойових дій (УБД) – особливий вид виплат. Призначення таких пенсій має низку особливостей. Призначення та розрахунок таких пенсій призначається або за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» залежно від кількості вислуги років та сум грошового забезпечення, або за нормами Закону «Про загальнообов’язковен державне пенсійне страхування” залежно від наявного страхового стажу і зарплати.

14:29 25.08.2022