Новини

Доходи бюджетів територіальних громад Золочівського району за 8 місяців 2022 року

Військове вторгнення Російської Федерації на територію України та подальше розгортання бойових дій завдали серйозного удару українській економіці, що, безумовно, відобразилося на виконанні бюджетних показників поточного року. В даний час надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне та безперебійне наповнення місцевих бюджетів.

18:34 01.09.2022

Як військовослужбовцю оформити  виплати по інвалідності

Як військовослужбовцю оформити виплати по інвалідності

Особа, якій встановлено інвалідність, має право на соціальні виплати від держави. Це може бути пенсія по інвалідності або соціальна допомога, якщо страхового стажу не вистачає.. Призначення пенсій по інвалідності військовослужбовцям має свою специфіку, адже для діє окремий Закон «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб».

16:22 01.09.2022

На Золочівщині вшанували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Цього дня 2014 року під час виходу сил АТО з оточення під Іловайськом російське керівництво порушило домовленості і ворожі збройні сили впритул розстріляли з важкого озброєння колони українських військових.

17:41 29.08.2022

Відбулась нарада щодо роботи консультативно-координаційних центрів для внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні радниця начальника Львівської ОВА Галини Бордун провела zoom-нараду з представниками консультативно-координаційних центрів для внутрішньо переміщених осіб при районних військово-цивільних адміністраціях Львівської області. У нараді взяв участь заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин, який відповідає за даний напрям роботи.

14:51 29.08.2022