Інформація, яка відображається в одноразовій декларації

Золочівська  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області  наголошує, що відповідно до підрозд. 94 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації відображається така інформація (дані):

14:42 21.09.2022

Закон № 1914: Змінено перелік неоподатковуваних доходів

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує платників податків-податкових агентів, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено зміни до Податкового кодексу України щодо переліку  неоподатковуваних доходів.

17:10 20.09.2022

Юні спортсмени з Золочівщини вибороли нагороди на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів U20

Випускники та вихованці  Буської дитячо-юнацької спортивної школи вдало виступили на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів U20, що днями відбувся в місті Івано-Франківськ. Славні спортивні традиції нашого краю з легкої атлетики вдалось підтримати трьом спортсменам із Золочівщини. Високі досягнення юних атлетів це не лише результат їхньої копіткої праці, а й титанічна праця висококваліфікованих тренерів, які вкладають свої знання, майстерність та душу у кожного спортсмена.

13:51 19.09.2022