До уваги аграріїв!

Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації напрацьовується програма підтримки сільського господарства на 2023 рік, яка б максимально ефективно забезпечила підтримку та розвиток агропромислового комплексу в умовах воєнного стану та у післявоєнний період.

14:10 06.10.2022

Відбулась нарада з питань діяльності освітніх закладів Підкамінської територіальної громади

Нараду проведено під головуванням начальника Золочівської РВА Василя Маркевича. В обговоренні окреслених питань взяли участь - заступник начальника районної військової адміністрації Віктор Олійник, голова Підкамінської громади Богдан Бутинський, керівники відділів освіти і фінансів Золочівської районної військової адміністрації та Підкамінської селищної ради.

14:03 06.10.2022

На Золочівщині завершено ремонт гуртожитку, в якому зможуть тимчасово проживати внутрішньо переміщені особи

За участі першого заступника начальника Львівської ОВА Андрія Годика, начальника Золочівської РВА Василя Маркевича, директора департаменту економічної політики Степана Куйбіди, представників місцевої влади та громадськості відкрито черговий об’єкт з облаштування місць для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

12:59 05.10.2022

Податкова амністія: в яких випадках декларант має право подати нову звітну одноразову (спеціальну) добровільну декларацію

Золочівська ДПІ повідомляє, що відповідно до п.п. 6.3 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, виключно шляхом подання нової Декларації у порядку, визначеному підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ.

09:45 05.10.2022

Доходи бюджетів територіальних громад Золочівського району за 9 місяців 2022 року

Розгортання бойових дій на території України завдали серйозного удару українській економіці, що, безумовно, відобразилося на виконанні бюджетних показників поточного року. В даний час надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне та безперебійне наповнення місцевих бюджетів. Незважаючи на несприятливі для економіки, а відтак й для наповнення бюджету фактори, що пов’язані із воєнним станом, за даними підсумків поступлення доходів до місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району план 9-ти місяців виконано п’ятьма громадами, а саме

09:39 05.10.2022

Штабне тренування з координації дій сил цивільного захисту у разі надзвичайних ситуацій

У Львівській ОВА провели штабне тренування з органами управління ТП ЄДСЦЗ Львівської області на тему: «Координація дій органів управління та сил цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при виконанні заходів цивільного захисту в умовах воєнного стану у разі виникнення надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду та радіаційних аварій».

19:02 04.10.2022

Підвищення пенсій з 01.10.2022

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» з 1 жовтня 2022 року у зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати з 6500 грн.  до 6700 грн. проведено перерахунок мінімальної пенсії непрацюючим особам віком від 65 років за наявності страхового стажу не менше 35 років у чоловіків і 30 років у жінок.

17:31 04.10.2022