Новини

Фінансове управління Золочівської РВА проаналізувало податок на доходи фізичних осіб, а саме на доходи від бюджетної сфери та підприємництва

Повномасштабна війна проти росії показала, наскільки стійким є місцеве самоврядування, яке здатне гідно протистояти будь-яким викликам, зокрема і у фінансовій частині.

15:40 20.10.2022

Проведено комісійну перевірку наявності резервного електрозабезпечення закладів медицини району

Відповідно до розпорядження Золочівської РВА від 18 жовтня 2022 року та за дорученням начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича проведено перевірку щодо наявності резервних систем електрозабезпечення закладів охорони здоров’я Золочівського району.

12:15 19.10.2022

В Департаменті охорони здоров'я Львівської ОВА проведено нараду

Нарада відбулась під головуванням директора департаменту Ореста Чемериса. В роботі наради взяв участь заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Віктор Олійник, голови територіальних громад та керівники закладів охорони здоров'я Золочівського району, що надають стаціонарну медичну допомогу.

17:15 18.10.2022

Перелік активів, щодо яких не здійснюються нарахування та сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Золочівська  ДПІ  нагадує, що нарахування та сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування не здійснюються щодо певного виду активів. Зокрема, до таких активів фізичної особи як:

14:13 18.10.2022

В Золочівській районній військовій адміністрації проведено особистий прийом громадян

Заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Богдан Гринишин здійснив прийом громадян на якому мешканці Золочівського району та тимчасово переміщені особи звернулись з наступних питань:

11:15 18.10.2022