В Золочівському районі облаштовують мережу стаціонарних пунктів обігріву
Повномасштабна війна та терористичні атаки на об'єкти енергетичної інфраструктури, які принесла на українську землю росія, змусили змінити підходи до облаштування таких локацій допомоги у зимовий період. В умовах воєнного стану, в разі необхідності кожен мешканець може прийти до такого пункту, щоб зігрітися, зарядити мобільний телефон та отримати безпечний притулок у випадку небезпеки.14:29 02.11.2022