Новини

На Золочівщині тривають благодійні змагання з футболу на підтримку Збройних Сил України

Цими вихідними проведено чергові матчі Кубку ліги, Кубку осені Золочівського району, Відкритий Кубок та Кубок надії Бродівської МТГ основною метою яких є підтримка Збройних Сил України.

16:30 07.11.2022

Усіма громадами Золочівського району розпочато опалювальний сезон 2022/2023

За повідомленням відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Золочівської райдержадміністрації, зважаючи на погодні умови, усіма громадами прийнято відповідні розпорядження про початок опалювального сезону для бюджетних організацій, установ, закладів освіти, культури охорони здоров’я. Починаючи з сьогоднішнього дня опалювальний сезон оголошено для всіх категорій споживачів.

15:27 07.11.2022

Шановні працівники соціальної сфери Золочівщини!

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана і подяка жителів району, внутрішньо переміщених осіб та всіх хто потребує опіки за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.

13:11 06.11.2022

Українські зірки та телеведучі взяли участь у проєкті «Скажи чесно, ти як» у межах ініціативи першої леді

Українські зірки та телеведучі відверто розповіли про відчуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення росії. А також поділились швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом.

12:38 06.11.2022

Сьогодні ми відзначаємо 211 - ту річницю від дня народження Маркіяна Шашкевича

Наш видатний земляк прожив коротке життя, але воно було сповнене боротьби за Україну, за рідну мову та культуру, за українську націю. Іван Франко характеризував Шашкевича як людину «наскрізь симпатичну, щиру і просту, огріту неложною любов’ю до рідного народу і непохитно певного своєї дороги».

10:21 06.11.2022