На Золочівщині стартував благодійний Кубок осені з футболу на підтримку Збройних Сил України
Футбольною спільнотою Золочівщини започатковано проведення чергового турніру для підтримки воїнів ЗСУ. Цими вихідними проведено матчі Кубка осені, головною метою якого є збір коштів для Української Армії. Участь у турніри приймають 13 команд із Золочівського району. Окрім цього стартував Кубок Бродівської МТГ в якому зголосились брати участь 10 футбольних колективів.17:13 17.10.2022