Новини

Веселі забави та спорт: як в громадах Золочівщини організовують дозвілля для дітей ВПО

Вже більше шести місяців українські діти живуть у реаліях війни. Тисячі з них ховаються у холодних підвалах або коридорах своїх будинків від повітряних тривог та обстрілів. Ще тисячі були вимушені покинути свої домівки, за якими тепер сумують. Вони розгублені, налякані, спантеличені.

16:39 05.09.2022

Реалізація проєкту "Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб" на Золочівщині

Сьогодні, завдяки підтримці Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» реалізувала проєкт, метою якого є підтримка системи соціального захисту населення шляхом надання технічного обладнання.

23:22 02.09.2022

Податкова амністія: ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Золочівська  ДПІ  повідомляє, що Верховна Рада ухвалила закон, яким продовжила терміни  кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування  до 1 березня 2023 року.

18:27 02.09.2022

На Золочівщині відбулась робоча зустріч : «Грантові програми на розвиток підприємництва та програми підтримки аграрного сектору економіки»

Захід відкрив начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич, який побажав учасникам робочої зустрічі плідної роботи.

17:01 02.09.2022