Новини

Фінансовим управлінням Золочівської РВА проведено аналіз доходів бюджетів територіальних громад за 7 місяців 2022 року

На даний час в умовах воєнного стану всю увагу зосереджено на складності надходжень до бюджетів територіальних громад , оскільки з одного боку, гостро стоять питання зниження податкового навантаження на бізнес, зокрема малий та середній, з іншого – гостро постають питання наповнення бюджетів територіальних громад.

18:21 05.08.2022

На Золочівщині відбулись 23 – ті обласні змагання звалювальників лісу

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич разом з начальником Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолієм Дейнекою та колегами радо зустрічали у Лешнівському лісництві кращих фахівців лісівничої справи області.

16:26 05.08.2022

В Золочівському районі триває жнивна кампанія 2022

За інформацією відділу паливно-енергетичного комплексу, економічного розвитку та сільського господарства Золочівської РВА, агроформування Золочівщини вступили в активну фазу збирання зернових та технічних культур.

15:10 05.08.2022

Бронежилети для добровольчого формування територіальної оборони Золочівщини

Львівський оборонний Кластер за сприяння Львівської ОВА та начальника вйськової адміністрації області Максима Козицького передав бронежилети для добровольчого формування територіальної оборони Золочівського району!

18:04 04.08.2022

На Золочівщині планується створити консультативно-координаційний центр

З ініціативи голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького консультативно-координаційні центри будуть працювати у кожному районному центрі, що дозволить ефективніше допомагати внутрішньо переміщеним українцям. Головною метою створення таких центрів є об’єднання зусиль волонтерських організацій, фондів і органів влади на місцях.

14:58 04.08.2022

Золочівські рятувальники провели навчання з ліквідацій надзвичайних ситуацій

Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич взяв участь та ознайомився з навчальним тренуванням особового складу Золочівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області з ліквідацій надзвичайних ситуацій.

14:53 04.08.2022

Щасливі творити добро: багатодітна сім’я на Золочівщині прихистила десятки переселенців

Мешканці села Шпиколоси, що на Золочівщині, з перших днів повномасштабної війни відгукнулись для допомоги переселенцям, які змушені були покинути рідні домівки після початку російського вторгнення в Україну. В цьому селі знайшли прихисток сім’ї, що виїхали з регіонів активних бойових дій. І, мабуть, це не випадковість - майже 80 років тому це село під час другої світової війни було знищене та спалене, і тут живуть нащадки тих, хто на собі відчув, що таке війна, і що таке залишитись без даху над головою.

16:36 03.08.2022