Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!09:22 06.08.2022
Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!09:22 06.08.2022
18:21 05.08.2022
На Золочівщині відбулись 23 – ті обласні змагання звалювальників лісу
Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич разом з начальником Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолієм Дейнекою та колегами радо зустрічали у Лешнівському лісництві кращих фахівців лісівничої справи області.16:26 05.08.2022
В Золочівському районі триває жнивна кампанія 2022
За інформацією відділу паливно-енергетичного комплексу, економічного розвитку та сільського господарства Золочівської РВА, агроформування Золочівщини вступили в активну фазу збирання зернових та технічних культур.15:10 05.08.2022
Як перевірити страховий стаж та сплату внесків роботодавцем
Немає страхових внесків – немає стажу. Немає стажу – немає пенсії.11:23 05.08.2022
Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Слава Україні!11:22 05.08.2022
Бронежилети для добровольчого формування територіальної оборони Золочівщини
Львівський оборонний Кластер за сприяння Львівської ОВА та начальника вйськової адміністрації області Максима Козицького передав бронежилети для добровольчого формування територіальної оборони Золочівського району!18:04 04.08.2022
На Золочівщині планується створити консультативно-координаційний центр
З ініціативи голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького консультативно-координаційні центри будуть працювати у кожному районному центрі, що дозволить ефективніше допомагати внутрішньо переміщеним українцям. Головною метою створення таких центрів є об’єднання зусиль волонтерських організацій, фондів і органів влади на місцях.14:58 04.08.2022
Золочівські рятувальники провели навчання з ліквідацій надзвичайних ситуацій
Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич взяв участь та ознайомився з навчальним тренуванням особового складу Золочівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області з ліквідацій надзвичайних ситуацій.14:53 04.08.2022
Щасливі творити добро: багатодітна сім’я на Золочівщині прихистила десятки переселенців
Мешканці села Шпиколоси, що на Золочівщині, з перших днів повномасштабної війни відгукнулись для допомоги переселенцям, які змушені були покинути рідні домівки після початку російського вторгнення в Україну. В цьому селі знайшли прихисток сім’ї, що виїхали з регіонів активних бойових дій. І, мабуть, це не випадковість - майже 80 років тому це село під час другої світової війни було знищене та спалене, і тут живуть нащадки тих, хто на собі відчув, що таке війна, і що таке залишитись без даху над головою.16:36 03.08.2022