Фінансове управління Золочівської РВА проаналізувало доходи місцевих бюджетів територіальних громад Золочівського району за січень-квітень 2024 року

Дата: 04.05.2024 11:02

За оперативними даними у січні-квітні 2024 року до загального фонду місцевих бюджетів району поступило 325200,2 тис. грн. (без врахування трансфертів), що становить 93,6% до січня-квітня минулого року (враховуючи податок на доходи «військових» за січень-квітень 2023 р.) або 127,3% (без податку на доходи «військових» за січень-лютий 2023 р. або + 69832,1 тис.грн.).

Виконання плану доходів по територіальних громадах (без врахування трансфертів) за 4 місяці забезпечили всі територіальні громади району.

Водночас при загальнорайонному виконанні річних планових завдань на рівні 34,4% у бюджеті Поморянської селищної ради цей показник становить 28,8%, що свідчить про наявність ризиків з виконання бюджету за підсумками року.