На Золочівщині відбувся територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл (“Джура”)

Дата: 09.05.2024 18:34

"Це чудово, що сьогодні все сприяло відмінному проведенню територіального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), яка відбулась у селі Червоному", - повідомив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.

Шість команд із професійно-технічних училищ — Червоненського вищого професійного училища, Львівського вищого професійного політехнічного училища, Львівського вищого політехнічного училища комп'ютерних технологій та будівництва, Золочівського професійного ліцею, Перемишлянського професійного ліцею та Олеського професійного ліцею взяли участь у змаганні, де засвідчили військово-спортивні та культурно-інтелектуальні здібності і навички.

"Що найбільше подобається у цій грі – це те, що вона не лише про фізичну підготовку, але й здебільшого про патріотизм. Сама назва уже наштовхує на думку про звʼязок зі нашими історичними борцями за ідею та свободу – козаками. А отже гра і про тяглість поколінь та наслідування.

Вітаю переможців: команда Червоненського ВПУ посіла перше місце; команда Олеського ПЛ — друге; третє місце виборола команда Львівського ВПУ КТБ.

Дякую організаторам події, які долучаються до колективного патріотичного виховання нашої молоді!

Дякую оборонцям, які роблять усе, щоб такі події відбувались і мали сенс!", - додав очільник Золочівщини.