Для розпорядників бюджетних коштів організували навчальний семінар

Дата: 22.05.2024 15:57

Сьогодні у Золочівській райдержадміністрації відбувся семінар для уповноважених осіб розпорядників бюджетних коштів району щодо проведення публічних закупівель в умовах воєнного стану.

Спікерами заходу були начальник управління майнових відносин та сфери публічних закупівель департаменту економічної політики ЛОДА Леся Бордун та керуючий партнер юридичної фірми «Світ права» Ірина Корда.

Учасники семінару мали змогу ознайомитись із змінами до Особливостей здійснення публічних закупівель, які набули чинності 9 квітня. Мова йшла про зміни термінів подання тендерних пропозицій, публікацію оголошення у відкритих торгах англійською мовою, заборону встановлення вимог, які обмежують нижню межу ціни тендерної пропозиції. Цікаво було дізнатися про актуальну практику моніторингів Держаудитслужби.

Крім цього, замовникам презентували аналітичні інструменти, які допоможуть уповноваженим особам не витрачати багато часу на пошук та аналіз необхідної інформації по закупівлях.

Дякуємо спікерам за цікаву інформацію та практичні навички.