У Львові відбулось громадське обговорення «Реформа профільної середньої освіти»

Дата: 18.05.2024 20:29

На заході, який проходив 17 травня, обговорили актуальні питання: впровадження реформи профільної середньої освіти, моделювання мережі закладів загальної середньої освіти, трансформація мережі закладів загальної середньої освіти у ліцеї...

Заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків, директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, секретар Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа, голова комісії з питань освіти, науки та інновацій Львівської обласної ради Парасковія Дворянин та інші провели обговорення у форматі «запитання - відповідь» з керівниками територіальних громад Львівщини, керівниками органів управління у сфері освіти громад та райдержадміністрацій, керівниками освітніх закладів.

Від Золочівської районної військової адміністрації в обговоренні взяли участь заступник начальника Золочівської РВА Віктор Олійник та начальник відділу освіти, охорони здоровя та спорту адміністрації Наталія Прокопик.