Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 26.04.2024 18:01

Офіс цього тижня продовжував надавати свої послуги, було опрацьовано анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано послуги.

• юридичні консультації ,
  • групові та індивідуальні психологічні консультації .

Цього тижня :

Взяли участь у проведенні заходу,який відбувся у Львові. Метою було глибоке аналізування та обговорення психосоціальної підтримки у Львівській області з метою вдосконалення системи координації та надання якісних послуг. Ключові аспекти, які були розглянуті на заході, включають:

• поточний стан системи координації психосоціальних послуг;
  • проблеми та виклики, з якими стикаються партнери, ГО та представники державних органів;
  • реальні рішення, які вже діють, та їх ефективність;
  • можливі кроки щодо вирішення існуючих проблем та покращення системи психосоціальної підтримки.

Участь у презентації та обговоренні можливих рішень у системі координації та перескерувань. Наш досвід та експертні знання були надзвичайно корисні для розробки практичних рішень.

БО «Данська рада у справах біженців» - юрист Софія провела роз’яснювальну сесію для ВПО, та надали індивідуальні консультаціі.

На цьому тижні фахівці Мальтійської служби Золочівщини надавали індивідуальні консультації в кабінеті МСД. Також, провели ряд групових заходів, а саме: майстер класи "Малювання писанки" - малювання акриловими фарбами на дерев'яних спилах у Струтинському ЗЗСО І-ІІ ст., "Оздоблення писанки" (техніка декупаж) в КЗ"ЦНСП" відділенні комплексної реабілітації осіб з інвалідністю. Також проведено групову психоедукацію для ВПО, які стоять на обліку в Золочівському районному ЦЗН.

Юхимук Людмила – психолог. Організація UNICEF NEEKA. Працювала в школах с.Ясенівці та м.Золочів. Тема Особистий розвиток: вперед до успіху і досягнення мети (11-14 р.). Допомагала учням формувати усвідомлене розуміння поняття «життя», його унікальності, і визнання своїх особистих цінностей . Сприяння гармонії та співпраці у початковій школі (6-8 р.). Налагоджувала комунікацію та згуртовувала клас. Особистий розвиток: вперед до успіху і досягнення мети (12-14 р.). Допомогала учням формувати усвідомлене розуміння поняття «життя», його унікальності, і визнання своїх особистих цінностей. Сприяння гармонії та співпраці працювала у початковій школі (6-8 р.). Налагоджувала позитивний психологічний клімат та згуртувала клас, а також налагоджувала комунікацію.

Такі заняття стали можливими за сприяння фонду ООН UNICEF NEEKA, Міжнародний фонд «Регіон Карпат»

БО «Карітас Золочів»  працював в звичному режимі.