Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича у Міжнародний день пам'яток і визначних місць

Дата: 18.04.2024 10:00

"Берегти нашу історичну Батьківщину — обовʼязок. Тому потрібно дбати про реставрацію архітектурної спадщини, в якій є найважливіше, — наш звʼязок із минулим.

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день пам'яток і визначних місць, а в Україні — День памʼяток історії та культури. Добрий шанс ще раз пригадати, а краще відвідати, ті історичні місця, які є біля нас. А на Золочівщині їх дійсно незлічити. Це правда, і це потрібно цінувати.

І щоважливіше — подякувати тим, хто їх береже та турбується про те, щоб ми та наступні покоління через ці памʼятки відчували свою спорідненість із українською культурою", - зазначив очільник Золочівщини Василь Маркевич.