У Золочеві пройшла традиційна екуменічна Хресна Дорога

Дата: 07.04.2024 18:37

«Прийдіть до Мене всі втомлені й обтяжені, і Я облегшу вас. Візьміть ярмо моє на себе й навчіться від Мене, бо Я лагідний і сумирний серцем, тож знайдете полегшу душам вашим» (Матвія 11:28).

Уперше за 4 роки у Золочеві пройшла традиційна екуменічна Хресна Дорога. Віряни пройшли 14 стацій вулицями міста від пам’ятника отцю Маркіяну Шашкевичу до Каплички біля Золочівського замку.

Духовенство, наші військовослужбовці, величезна кількість жителів Золочівщини йшли хресною ходою, щоб якнайбільше молитись за Україну та її народ.

Керівництво та колектив Золочівської РВА також долучились до Хресної Дороги, щоб спільно із всіма золочівʼянами промовляти молитву за мир та спокій на нашій українській землі.